VII.

Rozvrh

Začátky hodin

Předměty:

Od pondělí 4. 1. 2021 začínáme opět s distanční výukou podle níže uvedeného rozvrhu angel.

Doufám, že se brzy uvidíme ve škole!!!!!

Od zítřka, tedy od 14. 10. 2020 nám opět začíná distanční výuka! Rozvrh skoro všichni dostali, je i na Messengeru ve skupině. Pracujte svědomitě, zúčastňujte se on-line hodin, a pokud on-line hodina nebude, plňte úkoly zadávané v jednotlivých předmětech v Teamsech. Nezapomeňte, že vše děláte jen a jen pro sebe a pro to, abyste pak měli snažší návrat do školy a byli chytřejší :) Ptejte se, pište, opět funguji na Messengeru, můžete využít i WhatsApp nebo email. Vše je stejné. Společně to určitě zvládneme!!!! Buďte vy i vaše rodiny zdraví!

8. 10. 2020 pojede celý II. stupeň do zábavního vědeckého parku VIDA v Brně. Pro děti jsou připraveny výukové programy Magnetická přitažlivost a Světelná laboratoř. Zbytek času strávíme v expozicích s interaktivními exponáty. V centru mají děti zajištěný oběd. Celá akce je hrazená z projektu Šablony II. Oběd budou mít všechny děti odhlášený. Předpokládaný návrat přibližně ve 14.30.

21. 9. 2020 - Ve čtvrtek 24. 9. 2020 budeme mít BRANNÝ DEN. Učit se budeme jen 1. vyučovací hodinu a holky nebudou mít odpoledne tělocvik wink

16. 9. 2020 - Od zítřka začneme vybírat 200 Kč do fondu SRPŠ (platí jen nejstarší sourozenec na škole). Pracovní sešity a příspěvek na adopci zaplatili všichni v rekordním čase - moc chválím :) Dnes jsme si také zaběhli Olympijský běh, fotografie v galerii jak školní, tak naší třídní! Chválím podruhé, tentokrát všechny běžce!

8. 9. 2020 Ve čtvrtek budeme v matematice dělat dvouhodinový projekt: Desetinná čísla v prodejně potravin. Pujdeme do  obchodu a budeme podle nákupního seznamu zjišťovat, kolik co stojí, a kde to v obchodě najdu. Procvičíme násobení, sčítání a odčítání desetinných čísel a zjistíme, zda děti ví, kde v regálech najít i jiné zboží, než brambůrky a bonbóny :)

31. 8. 2020 - Zítra začínáme! Sraz je 7.15 v šatnách a ve škole budeme maximálně jednu vyučovací hodinu,  2. 9. už jedeme na ostrosmiley dostanete učebnice a od 3. hodiny se začneme učit! Hurá angel

Zobrazení: Alba | Podle data

« zpět | hlavní kategorie