Nařízená karanténa pro žáky 2. třídy

Nařízená karanténa pro žáky 2. třídy

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci výskytu onemocnění COVID-19 v Základní škole a mateřské škole Tasov bylo na základě epidemiologického šetření hygienou ČR rozhodnuto o karanténním opatření pro děti 2. třídy, které se dostaly do rizikového  kontaktu s  osobou s pozitivním testem na nový typ koronaviru (SARS-CoV-2) dne 28., 29. a 30. 4. 2021. Karanténa je nařízena do 14. 5. 2021.

Celé znění nařízení včetně poučení přikládáme v souboru pdf.

Opětovně důrazně žádáme rodiče, aby dodržovali vládní opatření a  svým nezodpovědným chováním neohrožovali zdraví ostatních občanů.

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)