Nocování ve škole a pasování páťáků

Nocování ve škole a pasování páťáků

Nocování ve škole a pasování páťáků

V úterý 22. června večer se žáci 5. – 8. ročníku vrátili opět do školy a s sebou si přinesli spací pytle a spoustu dobrot, protože v plánu bylo nocování ve škole. Rodiče zásobili děti dobrotami a Adéla Šoukalová upekla s pomocí maminky pro všechny zájemce vynikající čokoládovo – ovocný dort.

V tělocvičně proběhla přehlídka šílených modelů a pak nastala slavnostní chvíle pro páťáky, kteří byli přijati mezi druhostupňáky. Naši fotbalisté nedokázali oželet zápas Česko – Anglie a dali mu přednost před zbývajícími dvěma filmovými představeními. Prohra našeho týmu byla pro všechny zklamáním, ale naštěstí na postup týmu neměla žádný vliv.

Na závěr připravili někteří starší žáci pro páťáky a další zájemce stezku odvahy. O půlnoci už všichni leželi a pomalu usínali, když si nad naší školou daly dostaveníčko bouřky. Hrom stíhal hrom a naše přespávačka se tak změnila v čekání na klid. Teprve když se bouřky přesunuly k severu, zavládlo ve škole ticho.

fotky z nocování zde + ve fotogaleriích tříd

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)