Prodloužení karantény v MŠ

Prodloužení karantény v MŠ

 

Vzhledem k dalšímu potvrzenému případu onemocnění COVID-19 v MŠ Tasov u dítěte, které bylo naposledy v MŠ 2.12. je nutné u dětí, které ve dnech 30. 11., 1. a 2. 12. byly přítomny v MŠ prodloužit karanténu. Karanténa se prodlužuje o 10 dní od posledního kontaktu s COVID+ dítětem, s tím že Vaše dítě bude indikováno ošetřujícím lékařem na další odběr (5-7 den od posledního kontaktu), v případě neabsolvování dalšího odběru se karanténa prodlužuje na 14 dní. Zákonný zástupce musí kontaktovat ošetřujícího lékaře dítěte a domluvit se na dalším postupu, sám rodič o karanténě nerozhoduje. Karanténa se týká všech dětí a učitelů příp. dalších zaměstnanců, kteří přišli do kontaktu s dítětem u kterého byla nákaza COVID-19 laboratorním odběrem prokázána dne 3. 12. 2020.

MŠ je v současné době  uzavřena  do 12. 12. 2020  a dle  dále  se vyvíjející situace může být uzavření prodlouženo až  do 16. 12. 2020.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)