Rodičovské schůzky

Vážení rodiče,

v 1. čtvrtletí se pravidelně setkáváme na rodičovských schůzkách. Letos nám okolnosti spojené s uzavřením škol osobní setkání neumožnily. Nabízíme Vám možnost promluvit si s třídními učiteli Vašich dětí i jejich ostatními učiteli a konzultovat s nimi práci dětí v jednotlivých předmětech. Schůzky budou po předchozí domluvě probíhat 9. prosince od 14.30 do 18 hodin on-line přes aplikaci Teams.  Pokud nemáte možnost připojit se on-line, můžete se domluvit s konkrétním učitelem na osobním setkání. Setkání si domluvte předem (nejpozději do 8. 12.) přes e-mail. Kontakty na jednotlivé učitele najdete na webových stránkách školy. Prosíme především rodiče dětí, které neprospívají v některém z předmětů, aby se pokusili společně s vyučujícím najít cestu, jak tento problém vyřešit.