SRPŠ bude letos již 7. 9. v 16.00 hodin

Vážení rodiče,

zvu Vás jménem celého pedagogického sboru na plenární schůzi SRPŠ, která se uskuteční v pondělí 7. září v 16. hodin na hřišti za školou (v případě pěkného počasí, jinak v sokolovně). Rádi bychom Vás informovali o důležitých organizačních změnách spojených s opatřeními proti COVID-19 a projednali s Vámi některé plánované akce školy (nové webové stránky a práce s nimi, lyžařský pobytový kurz, exkurze 8. a 9. ročníku do Prahy, Adopce na dálku, atd.)

Chtěli bychom se s Vámi podělit o naši vizi a poznali Váš názor na věc. Ten pro nás bude důležitý při konečném rozhodování o podobě uvedených akcí. Prosíme Vás, abyste si udělali čas a přišli v co největším počtu.

Nadcházející školní rok nebude rozhodně jednoduchý, ale s ohleduplným a zodpovědným přístupem každého z nás ho společnými silami určitě zvládneme ke spokojenosti Vás i Vašich dětí.

Těšíme se na viděnou.

Irena Martincová, ředitelka školy