VII.

Začátky hodin

Předměty:

Třídní aktuality:

Přeji všem krásné VELIKONOCE a doufám, že se brzy po nich uvidíme ve škole cool

Od pondělí 4. 1. 2021 začínáme opět s distanční výukou podle níže uvedeného rozvrhu angel.

Od zítřka, tedy od 14. 10. 2020 nám opět začíná distanční výuka! Rozvrh skoro všichni dostali, je i na Messengeru ve skupině. Pracujte svědomitě, zúčastňujte se on-line hodin, a pokud on-line hodina nebude, plňte úkoly zadávané v jednotlivých předmětech v Teamsech. Nezapomeňte, že vše děláte jen a jen pro sebe a pro to, abyste pak měli snažší návrat do školy a byli chytřejší :) Ptejte se, pište, opět funguji na Messengeru, můžete využít i WhatsApp nebo email. Vše je stejné. Společně to určitě zvládneme!!!! Buďte vy i vaše rodiny zdraví!

8. 10. 2020 pojede celý II. stupeň do zábavního vědeckého parku VIDA v Brně. Pro děti jsou připraveny výukové programy Magnetická přitažlivost a Světelná laboratoř. Zbytek času strávíme v expozicích s interaktivními exponáty. V centru mají děti zajištěný oběd. Celá akce je hrazená z projektu Šablony II. Oběd budou mít všechny děti odhlášený. Předpokládaný návrat přibližně ve 14.30.

21. 9. 2020 - Ve čtvrtek 24. 9. 2020 budeme mít BRANNÝ DEN. Učit se budeme jen 1. vyučovací hodinu a holky nebudou mít odpoledne tělocvik wink

16. 9. 2020 - Od zítřka začneme vybírat 200 Kč do fondu SRPŠ (platí jen nejstarší sourozenec na škole). Pracovní sešity a příspěvek na adopci zaplatili všichni v rekordním čase - moc chválím :) Dnes jsme si také zaběhli Olympijský běh, fotografie v galerii jak školní, tak naší třídní! Chválím podruhé, tentokrát všechny běžce!

8. 9. 2020 Ve čtvrtek budeme v matematice dělat dvouhodinový projekt: Desetinná čísla v prodejně potravin. Pujdeme do  obchodu a budeme podle nákupního seznamu zjišťovat, kolik co stojí, a kde to v obchodě najdu. Procvičíme násobení, sčítání a odčítání desetinných čísel a zjistíme, zda děti ví, kde v regálech najít i jiné zboží, než brambůrky a bonbóny :)

31. 8. 2020 - Zítra začínáme! Sraz je 7.15 v šatnách a ve škole budeme maximálně jednu vyučovací hodinu,  2. 9. už jedeme na ostrosmiley dostanete učebnice a od 3. hodiny se začneme učit! Hurá angel

Zobrazení: Alba | Podle data

tisk Tisknout   ↑ Nahoru