Exkurze na Maker Faire

Exkurze na Maker Faire

V neděli 22. 10. 2023 se vypravil Klub nadaných již podruhé na Maker Faire na brněnské výstaviště. Na festival plný workshopů a interaktivních činností jsme tentokrát přizvali účastníky Logické olympiády z druhého stupně. Všichni bohužel nemohli a tak jsme vyrazili v počtu 10ti žáků.

Viděli jsme spoustu zajímavostí z oblasti 3D tisku, robotiky, podívali jsme se virtuálně k reaktoru do Dukovan, zahráli si zajímavé hry a vyluštili celou řadu hlavolamů. Ten nejtěžší na závěr byl z Lega a kdo ho složil, mohl si ho odnést domů. Naši šikovní žáci to zvládli úplně všichni.

Po absolvování akce na výstavišti jsme si udělali ještě malou procházku centrem Brna.

Den v Brně jsme si moc užili a těšíme se na další ročník!

Odkaz na fotogalerii zde

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)