Informace ke kurzu plavání

Informace ke kurzu plavání

Informace pro rodiče

Plavecký výcvik   pro 3., 4. a 5. ročník bude v tomto školním roce probíhat každý čtvrtek od 21.4. do 23.6.2022 (10 lekcí). Výuka plavání se uskuteční v rámci výuky TV podle Školního vzdělávacího programu, Učit se, poznávat, tvořit“. Výcvik hradí škola (á = 590,-Kč/10 lekcí), provozní náklady zřizovatel (á = 450,-Kč/10 lekcí) a dopravu platí rodiče. Všichni žáci   3., 4. a 5. ročníku jsou do výcviku zařazeni.  Pokud   se žák nemůže výcviku ze závažných důvodů zúčastnit, doloží neúčast lékařským doporučením. Pro tyto žáky platí povinná školní docházka a budou mít ve škole zajištěnou výuku.

Výuka v tento den bude probíhat pouze první hodinu, poté jdou žáci na svačinu. Odjezd je v 8.45   hodin od školy, návrat ve 12.00 hodin. Na plavání   budou mít s sebou: jednodílné plavky, koupací čepici, osušku, sprchový gel, igelitový sáček na mokré plavky a osušku, pití, popřípadě malou svačinu.

 

V Tasově    30.3.2022                                                                                 Mgr. Irena Martincová

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)