Informace o omlouvání žáků

Informace o omlouvání žáků

Vážení rodiče,

rádi bychom přešli k plnému využívání EŽK a zcela zrušili papírové průkazy žáků. Momentálně dochází k dublování různých zápisů, což zatěžuje Vás i třídní učitele.

Žádáme Vás proto, abyste omluvenky posílali pouze přes EŽK. Pokud byste si postup potřebovali ujasnit, obraťte se na třídní učitele svých dětí. Ve výjimečných případech můžeme po vzájemné dohodě přistoupit k alternativnímu řešení.

Chtěli bychom Vás také upozornit, že se množí případy, kdy si děti samy podepisují ve Vašich účtech poznámky nebo omluvenky. Tuto skutečnost považujeme za nežádoucí a prosíme Vás o důsledné zabezpečení Vašich účtů.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)