Jak dopadla úniková hra?

Jak dopadla úniková hra?

Dne 13. 4. 2022 se na naší škole uskutečnila první ÚNIKOVÁ HRA s názvem Zamčená třída. Zúčastnilo se 13 převážně tříčlenných týmů. Týmy byly zamčeny do třídy a ven se dostaly díky řešení rébusů (jeden si můžete vyzkoušet níže), logických hádanek a hledáním indicií. Naštěstí klíč od třídy všichni našli a nikdo nemusel zůstat přes prázdniny ve škole.

Většina dětí se s podstatou únikových her seznámila poprvé a své zkušenosti určitě uplatní u další únikové hry, kterou ještě letos určitě nachystáme. Hra byla úspěšná, všichni si to užili a byli moc šikovní smiley

Zde jsou ti nejlepší:

1. místo - HAF a MŇAU - Marcela Požárová, Kristýna Studená a Lucie Palasová - čas 12:47

2. místo - Králové bobrů - Tomáš Zezula, Sabina Makovičková a Adéla Bednářová - čas 14:23

3. místo - Zbyněk Pospíšil a Kristýna Katolická - čas 15:21

4. místo - UFONI - David Muller, Ondra Chlubna, Jan Pospíšil - čas 15:52

                              -  Vojta Navrátil a Matěj Barták - čas 15:52

5. místo - Nejrychlejší tým - Dominik Tichý, Jakub Palas, Šimon Trutna - čas 15:45

 

Fotografie naleznete zde

 

 

Rébus:

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)