Projekty 9. ročníku

Projekty 9. ročníku

V úterý 20. 6. 2023 byl pro naše deváťáky nachystán projekt SEXUÁLNÍ VÝCHOVA. V první části bloku byly vyvráceny mýty o sexu, diskutovalo se o toleranci a respektu, sexuálních odlišnostech. V druhé části se žáci seznámili se všemi druhy antikoncepce, hlavním tématem byl bezpečný sex. Dopoledne bylo plné odpovědí na otázky, na které se možná někteří báli zeptat, projekt byl pro žáky dozajista velkým přínosem do budoucího života.

Ve čtvrtek 22. 6. 2023 si deváťáci naší školy již potřetí vyrobili kapesní SLUNEČNÍ HODINY. Propojení polytechnické výchovy, matematiky, fyziky a přírodopisu v jednom dopoledni bylo pro všechny nejen přínosem, ale také zábavou. Sluneční hodiny se někomu povedly více, někomu méně, ale všem fungovaly. 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)