Recitační soutěž - 1. stupeň

Recitační soutěž - 1. stupeň

V úterý 17.května se v rámci prvního stupně uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Jednotlivé ročníky si nejprve vybrali svoje zástupce, kteří se následně představili před porotou složenou z třídních učitelek. Žáci byli rozděleni do 3 kategorií. První kategorie byla pro 1.ročník, druhá kategorie pro 2. a 3.ročník a do třetí kategorie spadali žáci 4. a 5.ročníku. Soutěž probíhala ve třídě 5.ročníku. Všichni zúčastnění předvedli velmi pěkné výkony, za které byli odměněni potleskem od svých spolužáků.

Výherci:

I. Kategorie – 1.místo – Ella Kadlecová

2.místo – Sylvie Komínková

II. Kategorie – 1.místo – Anna Schmidtová

2.místo – Lukáš Chytka

3.místo – Lucie Komínková

III. Kategorie – 1.místo – Adrian Kadlec

2.místo – Sebastian Palas

3.místo – Adam Böhm

3.místo – Petr Karas

 

Fotky ze soutěže naleznete zde

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)