Recitační soutěž

Recitační soutěž

V pondělí 4. března se v rámci prvního stupně uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Každá třída měla početné a kvalitní zastoupení. Tito zástupci jednotlivých tříd recitovali před porotou, která byla složena z třídních učitelek, a taky před širokým publikem, které vytvořili nerecitující spolužáci.

Recitační soutěž byla rozdělena do 3 kategorií:

  • I.kategorie – 1.ročník
  • II.kategorie – 2. a 3.ročník 
  • III.kategorie – 4. a 5.ročník

Všichni zúčastnění předvedli velmi pěkné výkony, za které byli odměněni potleskem od publika i poroty. Vyhlášení výsledků proběhlo v úterý 5. března. Oceněni byli nejen výherci z každé kategorie, ale všichni žáci, kteří se recitace účastnili. Speciální ocenění si převzal Kojla Klim, který se i přes jazykovou bariéru nebál vystoupit s ryze českou básní a zvládl to naprosto skvěle!

Výherci: I.kategorie – 1.místo – Dominik Böhm 

                                        2.místo – Mikuláš Pavlíček 

                                        3.místo – Březinová Sára 

             II.kategorie – 1.místo – Eva Musilová 

                                       2.místo – Ella Kadlecová 

                                       3.místo – Vanesa Pospíšilová 

              III.kategorie – 1.místo – Filip Kučera 

                                         2.místo – Zoe Peterová 

                                        3.místo – Ludmila Fučíková 

Všem moc gratulujeme! Fotky naleznete zde

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)