S čím nás seznámila Policie ČR

S čím nás seznámila Policie ČR

Ve středu 2.února nás navštívila paní policistka, která si s dětmi povídala o bezpečnosti. Nejprve se dětem představila a seznámila je s prací policie. Poté si společně povídali o tom, podle čeho můžou policisty poznat, jak se chovat v případě, že potkají cizího člověka nebo jaká známe čísla integrovaného záchranného systému. Žáci 3. a 4. třídy si navíc povídali o vybavenosti jízdního kola a bezpečné jízdě na něm. Na závěr si děti mohly prohlédnout a vyzkoušet pomůcky, které policisté používají - čepice, vesty, obušky, plácačku na řízení provozu, pouta atd. a dostaly od paní policistky dáreček v podobě reflexní nálepky a omalovánek.

Fotky z programu 1. a 2. třídy najdete zde

Fotky z programu 3. a 4. třídy najdete zde. 

Ve čtvrtek 3. února přijela Policie ČR za žáky 5. a 6. třídy. Tématem jejich programu byla nebezpečí virtuální komunikace na sociálních sítích. Žáci shlédli zajímavá videa a zapojovali se do diskuze. Fotky z těchto programů najdete zde

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)