Valentýn na naší škole

Valentýn na naší škole

Dne 14. 2. 2023 jsme na naší škole oslavili svátek sv. Valentýna. Celý týden před tímto svátkem mohly děti vhazovat do Valentýnské schránky ve vestibulu svoje psaníčka všem, které mají rády. Do schránky přišlo neuvěřitelných 371 valentýnek! Žáci devátého ročníku v úterý poštu roznesli do třídy a navrch přidali valentýnské srdíčkové sušenky, které vlastnoručně pro spolužáky napekli. Všichni žáci společně vytvořili celoškolní výtvarné dílo – srdce z rukou a na závěr dopoledne jsme se v sokolovně všichni, do tvaru srdce, vyfotili. Většina žáků a učitelů byla oblečena v červeném, růžovém nebo fialovém oblečení. Atmosféra byla celý den plná lásky a přátelství a všichni si tento den užili. Fotografie zde.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
Škola spolupracující s Mensou
Webové stránky vytvořila společnost just4web.cz s.r.o. (J4W-RS v7.0)